PIERWSZY DZIEÑ WIOSNY
21.III.2003

Tradycj± naszej szko³y jest udzia³ uczniów w corocznym Rajdzie Wagarowicza, podczas którego uczestnicy wo³aj±:

Rajd Wagarowicza

"Marzanno, Marzanno, Ty zimowa panno
do wody Ciê wrzucamy, bo zimê ¿egnamy".

Marzanno, Marzanno...

Dla tych, którzy pozostali w szkole uczniowie klasy VA pod opiek± wychowawcy przygotowali zawody sportowe dla reprezentacji poszczególnych klas. W¶ród konkurencji wymieniæ mo¿na: jazdê na ³y¿wo-rolkach, hulajnogach, celno¶æ strza³u do bramki hokejowej oraz tor przeszkód.

W sali gimnastycznej odbywa³ siê trurniej halowej min-pi³ki no¿nej, w którym bra³y udzia³ 6-cio osobowe dru¿yny z klas IV-VI.

Uzczniowie mogli skorzystaæ z Salonu Piêkno¶ci, który przygotowa³ specjal± ofertê fryzjersk± i kosmetyczn±. Mogli¶my podziwiaæ dziewczynki o piêknych fryzurach, z twarzami ja¶niej±cymi m³odzie¿owym makija¿em, jak równie¿ ch³opców z fryzur± na ¿el lub kolorowymi pasemkami.

p. Halina Kutkowska