¦LUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH
24.X.2002 r.

Pasowanie na ucznia PSP Nr 13 w Radomiu

¦lubujemy uroczy¶cie uczyæ siê bardzo pilnie, dbaæ o dobre imiê szko³y, swojego domu rodzinnego.
¦lubujemy uczyæ siê, ¿yæ i pracowaæ dla dobra naszej Ojczyzny - Rzeczypospolitej Polskiej.

Wrêczenie upominków przez zaprzyja¼nion± szko³ê z Szyd³owca

¦lubowanie to jeden z wa¿niejszych momentów w ¿yciu ucznia, dlatego ma ono tak uroczyst± oprawê. Przygotowano piêkn± dekoracjê, zadbano o oprawê muzyczn±, zaproszono go¶ci. W uroczysto¶ci wziêli udzia³ uczniowie, nauczyciele i rodzice z PSP nr 2 w Szyd³owcu - szko³y wspó³pracuj±cej z nami w ramach programu Socrates Comenius. Byli równie¿ przedstawiciele Wydzia³u O¶wiaty, Parafii, Rady Rodziców.

p. Ewa Kuchniak