TYDZIEÑ  EUROPEJSKI
5-9.V.2003

Pobierz plik z Programem Tygodnia Europejskiego w formacie MS Word

Hiszpañski galeon

Uczniowie klas I-III udekorowali swoje piêtro elementami hiszpañskimi. Klasa ID wykona³a hiszpañski galeon, którym Krzysztof Kolumb dop³yn±³ do Ameryki.

Dyskoteka europejska

Dyskoteka mieni³a siê i brzmia³a w kolorach i rytmach tañców europejskich.

Konkurs wiedzy o Europie dla klas IV-VI

Uczniowie klas IV-VI rywalizowali ze sob± w Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej.

Wystawa budowli europejskich

Pani Dyrektor Ewa Kuchniak z zainteresowaniem podziwia wystawê budowli europejskich wykonan± przez uczniów klas IV-VI.

Forum Dyskusyjne

Forum Dyskusyjne "Unia Europejska dla m³odzie¿y" zgromadzi³o w naszej szkole przedstawicieli Klubów Europejskich z ponad 20 szkó³ podstawowych, gimnazjów i szkó³ ponadgimnazjalnych. Uczniowie mogli oddaæ swój g³os w mini-referendum dotycz±cym przyst±pienia Polski do Unii Europejskiej.