TRADYCJE ¦WI¡T BO¯EGO NARODZENIA
17.XII.2002

Kartka ¶wi±teczna wykonana przez ucznia

Tradycj± naszej szko³y jest prze¿ywanie Wigilii Bo¿ego Narodzenia w sposób bardzo uroczysty i wznios³y. Corocznie przygotowywane s± "Jase³ka" oraz wieczerza wigilijna. W tym roku uroczysto¶æ tê zaszczycili znamienici go¶cie: prezydent m. Radomia - Pan gen. Z. Marcinkowski, proboszcz parafii NMP - ks. kanonik E. Poniewierski, wiceprezydent miasta Radomia - Pani B. Kutkowska, dyrektor Wydzia³u O¶wiaty UM - Pan M. Sternalski, inspektor - Pani G. Sochaj, prezes ZNP - Pan T. Korczak, radny m. Radomia - Pan M. Fogiel.

Czê¶æ artystyczn± przygotowali uczniowie pod okiem nauczycieli. Rodzice do³o¿yli wszelkich starañ, aby stroje, w których wystêpowa³y dzieci by³y piêkne i odpowiada³y granym rolom. Wystêp m³odych artystów tak poruszy³ widowniê, ¿e brawom i ¶piewaniu kolêd nie by³o koñca.

p. Wies³awa Makuch