BAL KARNAWA£OWY
20.I.2003Postacie z bajek

Bal Karnawa³owy dla uczniów klas 0-III odby³ siê w sali gimnastycznej. Dzieci pod opiek± wychowawców przysz³y na bal poprzebierane w ciekawe i pomys³owo wykonane stroje. By³y to postacie z bajek i filmów. Zespó³ rozpocz±³ zabawê tradycyjnym tañcem polskim - polonezem. W przerwach zabawy tanecznej zosta³y przeprowadzone konkursy muzyczno-ruchowe: skoki na balonie, tañce przy krzese³ku, wy¶cig ¿abek. Laureaci otrzymali nagrody. Uczniowie bawili siê wspólnie przy d¼wiêkach muzyki hiszpañskiej, szwedzkiej, angielskiej i ³otewskiej. Znane piosenki polskich zespo³ów g³o¶no ¶piewa³y. Do wspólnej zabawy w³±czyli siê równie¿ rodzice.

Podczas zabawy

p. Magdalena Skrzypczyñska