OK

WITAJCIE W NASZEJ SZKOLE

budynek szkoły, wokół wstawione napisy z imionami dzieci, napis cześć dzieciaczki

PSP 13 z Odziałami Integracyjnymi w Radomiu znajduje się w centrum miasta, w dogodnej lokalizacji. W naszej szkole dużą wagę przywiązujemy do integracji. Dbamy o to, aby uczniowie czuli się bezpiecznie. Dzieci uczęszczające do oddziałów przedszkolnych i klas I-III mają do dyspozycji sale na osobnym piętrze. W nich chętnie zdobywają potrzebną wiedzę i umiejętności, mając do dyspozycji tablice multimedialne.

sala oddziału przedszkolnego
dzieci wykonujące ćwiczenia z piosenki
korytarz szkolnytablica z pracami dzieci, wiosenne kwiaty

Zajęcia informatyczne odbywają się w sali komputerowej.

sala komputerowa

W mniejszych, kameralnych salkach odbywają się zajęcia korekcyjno- kompensacyjne i rewalidacyjne.

salka rewalidacyjna

Zajęcia ruchowe mogą odbywać się na sali gimnastycznej, w salce do zajęć korekcyjnych, na boisku, placu zabaw, a także w pobliskim parku.

widok boiska szkolnego przez bramkę
boisko szkolne z koszem do koszykówki

Stołówka szkolna oferuje pyszne obiady gotowane na miejscu.

Uczniowie mają możliwość wyjazdu na "zielone szkoły". Jeździmy w ciekawe i atrakcyjne miejsca.

dzieci zwiedzające miasto
 uczniowie ustawieni do zdjęcia na plaży

Dla uczniów, których rodzice pracuję dostępne są dwie świetlice. Jedna dla młodszych, a druga dla starszych dzieci.

sala świetlicowa

Szkoła chętnie angażuje się w wolontariat, np. pomoc starszym osobom, zbiórki dla potrzebujących dzieci i inne akcje charytatywne.

nauczyciele z zebranymi darami zebrane dary

Starsi uczniowie również uczą się w salach wyposażonych w tablice multimedialne.

sala do języka angielskiego

W szkole można skorzystać z pomocy pedagoga szkolnego i logopedy.

wejście do gabinetu pedagoga szkolnego

ZAPRASZAMY!