Strona główna Aktualności Szczęśliwa 13 Archiwum O Patronie Z Kroniki Pracownicy Rada Rodziców Oferta Szkoły Organizacje Nasi Absolwenci Innowacje i projekty Zielona Szkoła

BIP

Napisz do nas

Kadra Pedagogiczna | Pracownicy administracji

Kadra Pedagogiczna

DYREKTOR SZKOŁY

Tadeusz OZIMEK


Nauczyciel kształcenia zintegrowanego, bibliotekarz

Zainteresowania:

 


WICEDYREKTOR

Małgorzata FILIPIAK - nauczyciel historii

 

   


NAUCZYCIELE:

Nauczyciel Przedmiot
Ozimek Tadeusz Nauczyciel bibliotekarz
Filipiak Małgorzata Historia, Historia i społeczeństwo
Bartel Małgorzata Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Bator Ewelina Chemia, Przyroda
Bernat Beata Informatyka, Zajęcia komputerowe, Technika
Bisińska Irmina Język polski
Brzuzy Małgorzata Nauczyciel bibliotekarz
Chrzanowska Jolanta Edukacja wczesnoszkolna
Ciesielska Małgorzata Wychowawca świetlicy
Czub Renata Pedagog szkolny
Gawor Magdalena Fizyka, Matematyka
Gaworska Joanna Edukacja wczesnoszkolna
Gąsior Marzena Wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie, nauczyciel bibliotekarz
Gniewek Elżbieta Wychowawca świetlicy
Gomuła Elżbieta Język angielski
Gozdek Irena Wychowanie fizyczne
Gregorczyk Robert Wychowanie fizyczne
Grzegorczyk Tomasz Matematyka, Rewalidacja
Heba Bożena Edukacja wczesnoszkolna
Jamrozik Paweł Historia, Historia i społeczeństwo
Kaczmarska Urszula Rewalidacja
Kierzkowska Małgorzata Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Kiliańska Ewelina Matematyka
Klas Jolanta Wychowanie przedszkolne
Kołodziejczyk Izabella Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Kozera Małgorzata Wychowawca świetlicy
Kozicka Olga Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Krawczyk Anna Edukacja wczesnoszkolna
Makuch Wiesława Religia
Moczyńska Anna Wychowanie przedszkolne
Mosionek Katarzyna Język angielski
Nowak Katarzyna Rewalidacja
Nyc Sylwia Logopeda
Orłowski Tomasz Religia
Pawelec Karolina Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Pękalska Krystyna Wychowawca świetlicy
Piotrowska Julita Technika, plastyka
Popiel Jadwiga Język polski
Przychodzeń Lucyna Język niemiecki
Rdzanek Magdalena Język polski, Język angielski
Rejmer Edyta Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Różański Dariusz Wychowanie fizyczne
Rudny Anna Informatyka, Rewalidacja
Rybińska Marzena Edukacja wczesnoszkolna
Sadowska Marta Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Sieradz-Gnatowska Edyta Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Sobol Adelajda Język angielski
Stępień Agnieszka Matematyka
Strzałkowska Tamara Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Sulich-Parzonko Magdalena Logopeda
Szewczyk Anna Pedagog
Śledź Marta Rewalidacja
Świercz Beata Geografia, Rewalidacja
Świgoń Bożena Religia, Rewalidacja
Świgoń-Kawińska Paulina Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Tomczak Anna Edukacja wczesnoszkolna
Towarek Katarzyna Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Wachowicz Stanisława Język angielski
Warowna Joanna Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Wojciechowska Grażyna Edukacja wczesnoszkolna
Zając-Brodecka Katarzyna Język angielski
Zawadka Ewa Bilogia, Przyroda
Zbiciak Monika Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Ziomek Katarzyna Muzyka
Zych Barbara Edukacja wczesnoszkolna


Pracownicy Administracji i Obsługi

Pracownik Stanowisko
Rusek Anna Główny księgowy
Mizera Elżbieta Specjalista do spraw płac
Wójcicka Sylwia Sekretarz szkoły
Mazur Lidia Intendent
Leszczyński Piotr Inspektor BHP
Derwisz Małgorzata Sprzątaczka
Kosowska Monika Woźna
Kowalczyk Bernarda Kucharka
Kozera Grzegorz Dozorca
Kuciarska Józefa Pomoc kucharki
Misztal Beata Woźna
Molenda Katarzyna Sprzątaczka
Molik Hanna Kucharka
Szczepańska Izabela Sprzątaczka
Siek Regina Szatniarka
Wiaderek Stanisław Dozorca
Wolszczak Henryk Konserwator, dozorca
Zając Krystyna Szatniarka